Renkli Papatyalar ve Ayıcık

  • %100
  • 0,00 TL
   885 ,38 TL
  2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  40 adet beyaz, sarı, pembe papatya ve 1 adet ayıcık ile hazırlanmış kır çiçeği vazosu.

  Başlık: Sevgi Dolu Bir Jest: Renkli Papatyalar ve Peluş Ayıcıkla Süslenmiş Vazo

  Giriş: Çiçekler, sevgimizi ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Sevdiklerimize çiçeklerle birlikte anlamlı bir hediye sunmak, onlara neşe ve sevgi dolu bir jest yapmaktır. www.ciceksiparis.com, bu anlamlı jestler için mükemmel bir çevrimiçi çiçek siparişi platformudur. İçerisinde renkli papatyalar ve sevimli bir peluş ayıcıkla süslenmiş bir vazo, sevdiklerinize unutulmaz bir hediye sunmanın harika bir yoludur.

  Renkli Papatyaların Neşesi: Papatyalar, canlı renkleri ve neşeli görünümleriyle bilinen sevilen çiçeklerdir. Renkli papatyalar, doğada çeşitli renklerde bulunur ve her biri farklı duygusal anlamlar taşır. Kırmızı papatyalar, aşk ve tutkuyu temsil ederken, pembe papatyalar romantizmi ve şefkati ifade eder. Sarı papatyalar, dostluğu ve neşeyi yansıtırken, beyaz papatyalar masumiyeti ve saflığı sembolize eder. Renkli papatyaların bu seçkisi, hediye ettiğiniz kişiye duygusal bir mesaj iletmek için harika bir seçenek sunar.

  Peluş Ayıcığın Sevgi Dolu Dokunuşu: Peluş ayıcık, sevgi, neşe ve sevimlilik simgesidir. Yumuşak ve sevimli görünümüyle herkesin kalbini çalar. www.ciceksiparis.com'un vazo aranjmanlarına dahil olan peluş ayıcık, hediye ettiğiniz kişiye sevginizi ve özeninizi göstermenin harika bir yoludur. Ayıcık, çiçeklere eşlik ederek buketi tamamlar ve alıcının yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturur. Sevdiklerinizin günlük yaşamlarında size hatırlatacak ve sıcacık hisler uyandıracak sevimli bir dost olacaktır.

  Renkli Papatyalar ve Peluş Ayıcıkla Süslenmiş Vazonun Etkisi: www.ciceksiparis.com'un deneyimli çiçek tasarımcıları, renkli papatyalar ve peluş ayıcıkla süslenmiş bir vazo aranjmanı sunar. Bu vazo, renkli papatyaların neşesini ve peluş ayıcığın sevgi dolu dokunuşunu bir araya getirerek har


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım