Hakkımızda

  Biz Kimiz?
  Ggardenya  Çiçek Ve Ambalaj Malzemeleri olarak girdiğimiz bu piyasada 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Günümüzün teknolojisi olan e ticaret sektörüne 2004 yılı itibariyle giriş yapmış bulunmaktayız. Bu sektördeki bilgi ve deneyimimiz ile tüm müşterilerimize çiçek piyasasının en taze ve kaliteli ürünlerini sunmak için ciceksiparis.com - ÇİÇEKSİPARİŞ ÇİÇEK İNTERNET HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. olarak sizlerin hizmetine başlamış bulunmaktayız.
  Neler yapıyoruz?
  Siz değerli müşterilerimize piyasadaki en taze çiçekler ve en kaliteli çiçek malzeme ürünleri ile en şık tasarımları sunuyoruz. Günümüzün teknolojisine ayak uydurarak 30 yıllık tecrübemizi sizlerle buluşturuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kaliteli ürünlerimizi görmeniz için ciceksiparis.com adresi üzerinden çiçek satışlarımızı başlatmış bulunmaktayız.
  Nasıl Yapıyoruz?
  İstanbul merkezli şirketimizde en iyi ustalar tarafından en taze çiçekler ve en kaliteli çiçek malzeme ürünleri ile birbirinden şık tasarımları sizler için hazırlıyoruz. Bu tasarımları İstanbul ve tüm TÜRKİYE 'ye(YAKINDA) ulaştırmak için tüm bayilerimize bu ürünleri aktarıp gerekli bilgi ve eğitimi sağladıktan sonra siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.
   
  Nasıl çalışıyoruz?
  ciceksiparis.com olarak e-ticaret platformuna adım attık. Gelişmiş sistemimiz ile verilen tüm siparişleriniz,eksiksiz şekilde bayilerimize aktarılmaktadır. Sipariş aktarıldıktan sonra ürününüz hazırlanıp adres'e teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Sipariş teslim edildikten sonra sizlere bilgi(SMS) verilmektedir.
   
  Değişmeyen ve Değişmeyecek Olan İlkelerimiz
  Mutlu müşteri
  Kaliteli Ve Şık Tasarımlar
  En Taze Çiçeklerler Hazırlanan ürünler
  MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR PRENSİBİ.

   

   
  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım