Sarı Papatya Buketi
258 ,46 TL+ KDV

ÜRÜN DETAYI

3 Demet sarı papatyalar ve yeşillikler ile hazırlanmıştır.

Sivas Çiçek Siparişi
Sivas’a çiçek göndermenin en kolay ve güvenilir yolu internetten çiçek siparişi vermektir. Dakikalar içerisinde göndermek istediğiniz çiçeğin fotoğraflarına bakarak tercihinizi yapabilir, dilediğiniz çiçek notunu ekleyebilir ve arzuladığınız tarih ile saat aralığı içerisinde gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kolayca ödeyebilir, dilerseniz taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Tarihi İpek Yolu’nun güzergahlarının kesişim noktasında yer alan Sivas, şifalı suları, doğal güzellikleri, tarihi zenginliği ve zengin kültürü ile her daim önemli bir kent olmuştur. Bozkırların ortasında zaman zaman açan çiçekler şehre renk katsa da kendine has bir iklime sahip olan Sivas’ta geniş bozkırlar hüküm sürer. Siz de Sivas’ta yaşayan sevdiklerinizin günlerine renk katmak için onlara çiçekler gönderebilirsiniz.

Sivas Çiçekçi
Sivas çiçekçileri, doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni iş tebriği, yeni bebek çiçeği ve tüm özel günlerde en kaliteli çiçekleri ile hizmet verir. Sivas çiçek siparişleriniz için günün her saati Çiçeksipariş’ni tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman için önceden siparişinizi oluşturabilir ve sevdikleriniz ev ve iş yerlerine dilediğiniz çiçekleri gönderebilirsiniz.

Çiçek Siparis Sivas şubesi sayesinde Sivas’ta yaşayan sevdiklerinize Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden çiçek gönderebilirsiniz. Yüzlerce şubesi ile entegre halde çalışan Çiçek Siparis, her zaman size en yakın çiçekçi olup, uyum içinde çalışan yüzlerce kişilik ekibi ile tüm siparişlerinizde aynı kalitede ve güzellikte çiçekler sipariş etmenizi sağlar. Yani Şarkışla’dan Yıldızeli’ne seçtiğiniz tüm çiçekler aynı güzelliği paylaşır.

Sivas Çiçek siparis
Çiçek göndermek için birçok sebebimiz olabilir. Kimi zaman da sebepsizce içimizden geldiği için çiçek yollarız. Sivas Çiçek Siparis’nin en özel çiçeklerini dakikalar içerisinde ciceksiparis.com adresinden online olarak sipariş edebilir, birçok bölgeye aynı gün teslimatlı çiçek sipariş ederek sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Çiçek Şubesi Sivas ile Sivas’ ta yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçekle mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSiparis.com’ un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Sivas’ ta yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi taze haliyle teslim edelim. Türkiye’nin online çiçekçisi CicekSiparis.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Çiçek Siparis Şubesi Sivas ile Sivas’ a çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!
Pruva Yazılım