Mini Phalaenopsis Mor Orkide
482 ,47 TL+ KDV
430 ,48 TL+ KDV

ÜRÜN DETAYI

Mini  Phalaenopsis Mor Orkide

Mini Phalaenopsis Mor Orkide: Güzel, Mini Boyutlarında Bir Orkide Çeşidi

Mini Phalaenopsis Mor Orkide, güzel, mini boyutlarında bir orkide çeşididir. Bu orkide türü, Phalaenopsis familyasındandır ve özellikle Asya'nın tropikal bölgelerinde yetişmektedir. Mini Phalaenopsis Mor Orkide, güzel, mor renkli çiçekleri ile dikkat çekmektedir.

Mini Phalaenopsis Mor Orkide, evlerimizdeki süs bitkileri arasında popüler bir seçenektir. Bu orkide türü, sıradan orkide türlerinden daha küçük boyutlara sahiptir ve dolayısıyla daha az yer kaplar. Bu sayede, evlerimizde daha az yer kaplayan bir orkide seçeneği olarak tercih edilebilir.

Mini Phalaenopsis Mor Orkide, nemli ve ılıman bir ortamda iyi bir şekilde yetişmektedir. Bu orkide türünün toprağı, drenaj özelliğine sahip, hafif bir toprak türünde olmalıdır. Ayrıca, Mini Phalaenopsis Mor Orkide'nin güneş ışığından zengin bir ortamda yetiştirilmesi önerilmektedir. Ancak, bu orkide türünün direkt güneş ışığına maruz bırakılmaması gerekmektedir, çünkü bu orkide türünün güneş ışığına duyarlı olduğu bilinmektedir.

Mini Phalaenopsis Mor Orkide, bakımı kolay bir orkide türüdür. Bu orkide türünün sulanması haftada bir kez yapılmalıdır. Ancak, toprağının kurumasına dikkat edilmelidir, çünkü Mini Phalaenopsis Mor Orkide, toprağının tamamen kurumasının çiçeklerinin dökülmesine neden olacağı bilinmektedir.

Pruva Yazılım