Sevdiklerinizin mutlu günlerinde yanlarında olmak ve heyecanlarını paylaşmak ister misiniz? Açılış çiçekleri ve tören çiçekleri birbirinden farklı tasarımlarıyla Osevio.com’da sizleri bekliyor. Ferforje aranjmanları, çelenkler, kutu çiçekler ya da saksı çiçekleri arasından dilediğiniz açılış ve tören çiçeğini seçebilir, aynı gün teslimat özelliği ile hiçbir özel günü kaçırmadan sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin her an yanlarında olamasanız da onlara olan güven ve sevginizi göstermenizi sağlayan açılışa çiçekler, kilometrelerce uzaktan yüzlerde gülücük oluşturmanıza yardımcı olacak.

Açılış çiçekleri fiyatları ve törene çiçek fiyatları için tüm ürünleri inceleyebilir, bütçenize en uygun çiçek aranjmanını hemen seçebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni çiçek sitesi ciceksiparis.om, etkileyici, şık ve farklı çiçek aranjmanlarını %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere sunuyor. Siz de dilediğiniz açılış çiçekleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek için onlarca farklı çiçek aranjmanı arasından seçiminizi yapın.

Acılış Töreni

Tek bir sonuç gösteriliyor

  •  170,00

     Açılış ve Düğün Çiçekleri
    Çok değer verdiğiniz yakınlarınızın mutlu günlerinde sizin için tasarladığımız düğün çiçekleri modellerimizden seçerek düğün,davet,organizasyon ve açılışlara gönderim yapabilirsiniz.Bu kategorimizde ayaklı ve genel olarak düğün,açılış,nikah ve kokteyl gibi özel davetlere göndereceğiniz görkemli çiçek modellerimiz bulunmaktadır. Ferforje aranjmanlarımız 1,50 Mt ve  2 mt arasındadır. Ayaklı sepetlerimiz 2.00 Mt ile 2.30 Mt boyundadır.

HEMEN SİPARİŞ TESLİMİ!

24X7 MÜŞTERİ DESTEK

GARANTİLİ ÇİÇEK SİPARİŞ

Danışma +90 (216) 326 90 90